LEGO Marvel Super Heroes | LEGO DC Super Heroes

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 52 2526

Cena

Celkem je v kategorii LEGO Super Heroes k dispozici 39 produktů.

Thanos si jde pro Kameny nekonečna. Povolejte LEGO Avengers!

Zachraňte Galaxii proti zloduchům, padouchům a bytostem z jiných dimenzí. Stůjte neochvějně na straně dobra po boku všech kreslených hrdinů z LEGO Marvel Super Heroes. Staňte se členem týmu Mstitelů z LEGO Avengers a postavte se ďábelským silám, které ve světě lidí rozpoutali chaos. S kým se utkáte? Bude to chapadlový  Carnag, Hydra nebo Scarlet Witch? Ne, to je na vás málo. Určitě si poradíte i šíleným titánem Thanosem. Jeho plán je jednoduchý, chce ohromit samotnou Smrt tím, že vyhubí polovinu života v celé Galaxii! Není nač čekat, jeho posluhovači se již dobývají ke kamenu nekonečna v Sanctum Sanctoru! Svolejte všechny hrdiny z LEGO MARVEL univerza a ukažte mu sílu dobra. 

Liga Spravedlivých hledá nové členy

Konečně se blýská na lepší časy! Liga Spravedlivých vybojovala na Zemi dočasný mír a má tak konečně čas seskupit se a nabrat nové parťáky. A že jich není málo! Poslední vítězství Wonder Woman, Supermana a Flashe inspirovala nové nadějné super hrdiny po celém LEGO světě. Přidává se Supergirl, Nightwing a Robin. Vyslyšíte i vy volání do zbraně? Hrdinů se super silou, a rychlostí už je ale příliš. Liga Spravedlivých hledá chytrého vůdce, který jí povede v boji proti příštímu padouchovi. Budete to vy? Máte na to! Sestavte ten nejmocnější tým superhrdinů z LEGO Marvel univerza a vyrazte vstříc vašemu osudu.

Boj o Atlantidu začíná

Život Artura Curryho už nikdy nebude takový, jako dříve. Napůl člověk napůl Atlanťan s nadpřirozenými schopnostmi bude navždy rozpolcen mezi životem na pevnině a pod vodou. Jako Aquaman, dědic trůnu bájného podvodního města Atlantis, je tím jediným, kdo může zabránit konfliktu mezi oběma světy. Jeho bratr Orm již mobilizuje podmořské armády a připravuje se k invazi. Na čí stranu se přidáte? Použijete Aquamanovu schopnost zvedat mořské hladiny ke zničení LEGO pevniny? Nebo povoláte na pomoc podmořský život a sjednáte smír s LEGO Atlantidou? Bitva mezi vodou a zemí začíná právě teď v LEGO DC SUPER HEROES. Rozhodněte ji!