LEGO Minifigures Minifigurky - 15. série 71011

  • Kód výrobku: 71011
Cena: 79 vč. DPH

Sbírej 15. Sérii LEGO® Minifigurky - každý nákup skýtá překvapení!

Zažij napínavá nová dobrodružství s 15. sérií LEGO® Minifigurek. Setkej se s královnou, pracovnicí pro kontrolu zvířat, zlodějkou drahokamu, indiánkou, baletkou, létajícím válečníkem, faunem, strašlivým rytířem, šampiónem ve wrestlingu, chlapíkem v obleku žraloka, nemotorným chlapíkem, bojovníkem kendo, astronautem, laserovým robotem, uklízečem a farmářem. Každá minifigurka je uložena v „tajemném sáčku“ s jedním či více doplňky a je opatřena stojánkem a sběratelským letáčkem. Dále v sáčku najdeš unikátní herní kód k odemknutí minifigurek, které jsou součástí této sady, v úžasné online hře LEGO Minifigurky (nutnost zakoupení hry). Nezapomeň se dovolit svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se přihlásíš do této hry.
 
• Každá z minifigurek vychází s jedním nebo více doplňky, navíc s podstavcem, brožurkou pro sběratele a unikátním herním kódem. 
• Získej tuto úžasnou novou sérii postav LEGO® Minifigurek a vytvářej nová a skvělá dobrodružství. 
• V kombinaci se stavebnicemi LEGO® získáš ještě větší herní možnosti. 
• Bav se při vyměňování minifigurek se svými přáteli, abys získal(a) kompletní sbírku. 
• Jdi na www.playminifigures.cz a zadej unikátní herní kód k odemknutí každé z postav minifigurek v online hře (je třeba hru nejprve zakoupit). Nezapomeň se dovolit svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se přihlásíš do této hry. 
• UPOZORNĚNÍ: Každý z „tajemných“ sáčků obsahuje 1 ze 16 postav, které jsou dostupné v této sbírce. Bohužel nemůžeme vyhovět žádostem na konkrétní minifigurku. Pokud si koupíš více než jeden „tajemný“ sáček, může se stát, že získáš 2 nebo více totožných minifigurek.