LEGO MINECRAFT Podzemní brána 21143

  • Kód výrobku: 21143
  • Počet bodů do Bonus klubu: 5
Běžná cena: 1299 vč. DPH
Cena: 1065 vč. DPH

Nasaď si helmu a brnění, a popadni svůj diamantový meč. Pak naskoč do důlního vozíku a cestuj skrz Podzemní bránu. Vyhni se malému prasečímu zombie a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávej taky na padající lávu, protože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj se zuřivým, létajícím Blazem a Ghastem střílejícím ohnivé koule, a dobývej světlo vyzařující glowstone. Jsi připravený vyrazit do akce?

Balení obsahuje:
● LEGO® Minecraft™ minifigurku Steva, figurky Blaze, malého pekelného slizu, malé prasečí zombie a Ghasta střílejícího disky ve tvaru ohnivé koule. 
● Stavebnice z kolekce LEGO® Minecraft™ obsahuje podzemní bránu, ohně, houby, funkci spuštění lávy, důlní vozík a propracovaný železniční systém.  Omrkni novinku chystanou na leden 2018 – největšího Ghasta s 9 chapadly, zapadlýma červenýma očima a schopností střílet hned dva ohnivé disky zároveň!  Popadni svůj diamantový meč, naskoč do důlního vozíku a cestuj skrz bránu do Podzemí! 
● Bojuj se zuřivým, létající Blazem a Ghastem střílejícím ohnivé koule, a dobývej glowstone, který ve tmě doopravdy svítí! 
● Aktivuj funkci spuštění lávy a sleduj, co všechno dokáže. 
● Mezi zbraněmi najdeš meč a krumpáč. 
● Mezi doplňky najdeš červený elixír, štít, truhlu, postel, lávový blok, a dílky podzemní křemenné rudy a glowstonu. 
● Popusť uzdu své představivosti – přestavuj stavebnici a vytvářej další a další modely LEGO® Minecraft™! 
● Tato stavebnice obsahuje více než 470 dílků a je vhodná pro děti od 8 let. 

Rozměry:
• Měří přes 16 cm na výšku, 19 cm na šířku a 24 cm do hloubky.