LEGO MINDSTORMS EV3

Postavili jste si vlastní roboty? Pomocí LEGO® MINDSTORMS® ovládnete všechny jejich funkce a stavění tak bude zábavnější, než bylo kdy předtím. Přiveďte roboty k životu pomocí kabelu a sledujte, jak vyrážejí do akce. Využijte i svůj tablet nebo chytrý telefon a pozvěte do hry i další kamarády. Užijte si pak spolu toho, jak roboti pohánění elektromotory spolu jezdí, chodí a soupeří. A co víc? Své roboty sdílejte s dalšími staviteli pomocí LEGO MINDSTORMS komunity a porovnejte, kdo zvládne lepší výtvor.

Celkem je v kategorii LEGO MINDSTORMS EV3 k dispozici 1 produkt.

V LEGO MINDSTORMS EV3 roboti vyrážejí do akce

LEGO MINDSTORMS bude pro vás i vaše děti branou do úžasného světa LEGO a robotiky. Sada LEGO MINDSTORMS NXT 2.0 kombinuje stavebnicovou a programovací řadu. Umožní vám stavět vzrušující, neuvěřitelné a podnětné roboty a další vynálezy. Tato sada prostě v rukou vašeho dítěte doslova a do písmene ožije. Stačí 30 minut na sestavení prvního robota v LEGO MINDSTORMS a hned se ocitnete ve světě výzev a dálkově ovládané zábavy. Tato sada obsahuje elektromotory a senzory. Dokupte si i další součástky a využijte nekonečné možnosti her pro své děti.

LEGO MINDSTORMS přinese ze stavění ještě větší zážitek 

Kterým robotem začít? Bude to terénní TRACK3R, šestinohá příšera SPIK3R, co vypadá jako mechanický štír, nebo silák GRIPP3R? Ten zvládne zdvihnout i plechovku limonády.

Video: MINDSTORMS EV3 GRIPP3R

Díky LEGO MINDSTORMS EV3 bude stavění a programování robotů ještě zábavnější a rychlejší. Postavte svého robota a pomocí aplikace EV3 v tabletu nebo počítači ho snadno přivedete k životu. Pozvěte kamarády a přes tablet nebo chytrý telefony roboty oživte a vyšlete do akce.