LEGO Friends

Fantastický svět LEGO® Friends budou děti prostě milovat. A není divu. V LEGO Friends se snoubí klasika stavebnic LEGO s možností hrát si své vlastní každodenní scénáře. Herní sady jsou v nich tématicky sjednocené kolem pětice nejlepších kamarádů. A každý z nich je osobnost. Společně žijí v krásném městě se spoustou milých zvířátek, o která je radost pečovat. Procházejí ulicemi plnými obchodů na nákupy a mezi domy k bydlení. Hračky obsahují četné doplňky a obrazotvorné detaily, které prohlubují zážitky dětí ze hry a dál podněcují dětskou tvořivost. LEGO Friends tak zabaví děti na celé hodiny hrou plnou obrazotvornosti.

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 0 1017

Cena

Celkem je v kategorii LEGO Friends k dispozici 48 produktů.

LEGO Friends stavebnice nabízí úžasná dobrodružství

Kamarádi žijí v nádherném městě Heartlake, ve kterém zažívají každý den nová dobrodružství. Jaká? To záleží jen na jejich fantazii a představivosti. Vyjedou úžasným autobusem na turné popové hvězdy Livi, půjdou si nechat udělat nový účes do kadeřnictví nebo si vychutnají zákusky na terase v cukrářství u číšnice Noemi? A už je tu víkend. Zůstanou LEGO Friends na noc v Grand hotelu, kde je čeká party s DJem? A ve kterém budou spát pokoji? Přijmou pozvánku od Livi, aby víkend strávily v její luxusní vile, nebo raději odletí na piknik v horkovzdušném balónu?

LEGO přátelé do nepohody

Venku leje jako z konve? Nevěšte hlavu. S LEGO Friends si léto užijete i u vás doma.  Zajeďte si s Miou a jejím psíkem Toffeem na pláž na stylovém skútru. Dáte si zmrzku, pokecáte a užijete si příjemného sluníčka. Třeba dojde i na vzrušující jízdu na surfu. Že nemáte prkno? V městečku Heartlake zrovna otevřeli nové surfařské potřeby, tak je běžte omrknout. Před koncem dne se určitě nezapomeňte zajít podívat na nedaleký maják. Zdejší západy slunce jsou prostě úchvatná podívaná. Možná uvidíte i proslulý katamarán Shunshine, na kterém se zrovna kolem Hearthlake projíždí známá popová zpěvačka.

Tyto místa v Heartlake nesmíte minout

Jen o vodní hrátky ale v Heartlake nejde. LEGO Friends se umí bavit i na čerstvém prašanu. Kolikrát stihnete za den sjet svah? Na kopec vás vyveze pohodlná a rychlá sedačka, tak to určitě zvládnete aspoň 20x! Pokud vás tedy nebudou brzdit časté návštěvy stánku s občerstvením. Zimní středisko LEGO Friends doporučujeme navštěvovat v párech. Po celodenní jízdě na prkně si můžete užít romantickou projížďku na bruslích. Před odjezdem domů pak určitě doporučujeme navštívit vyhlášenou restauraci Emmy a Olivera. Lepší pizzu než u nich jsme léta neměli. Nemáte cestu kolem? Nevadí. Oliver vám pizzu do několika minut doveze do jakéhokoliv koutu městečka Heartlake.