LEGO DUPLO

Budou to kostky LEGO® DUPLO®, kdo poprvé uvede vaše děti do zábavného světa plného stavebnic LEGO. Kostky jsou ve veselých a zářivých barvách, příjemné na dotek a jsou dvakrát větší než běžné kostky LEGO. Proto se dokonale hodí pro malé ručky a rašící dětskou představivost Kostky LEGO DUPLO jsou proto ideální, aby pomáhaly probouzet v dětech chuť učit se novým věcem tím nejlepším způsobem – hrou. Jsou variabilní. Proto bude mít vaše dítě stále co vytvářet, stavět a rozvíjet. Protože možností různých podob zábavy je tu doslova nespočet. A když děti vyrostou? Kostky DUPLO jsou navržené tak, aby byly vzájemně použitelné s kostkami LEGO. Děti tedy všechny své oblíbence uplatní i v dalších sadách LEGO.

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 1 134

Cena

Celkem je v kategorii LEGO DUPLO k dispozici 57 produktů.

LEGO DUPLO rozvíjí představivost

Barevné a dvakrát větší kostky LEGO jsou určené pro děti, které pomocí hry teprve rozvíjejí své tvůrčí schopnosti a představivost. Zavedou je při hře mezi zvířátka do lesa a naučí je se o ně starat na farmě. Zvládnou se první malé povinnosti? Díky veselým kostkám děti zvládnou požár ve městě a začnou i sami řídit dopravu. Vláček plný čísel děti naučí počítat – přirozeně a nenásilnou hrou. Dejte dětem i v malém věku šanci něco aktivně vymýšlet a vytvářet.

I ti nejmenší se stanou hrdiny

I vy možná máte doma budoucího zachránce či zachránkyni světa. Se stavebnicemi LEGO DUPLO potenciál dítek odhalíte tou nejpříjemnější formou. Hrou! Nechte je vypořádat s Goblinem či Jokerem. Nebo svést epickou bitvu mezi Spidermanem a Hulkem. Superhrdinové LEGO DUPLO jsou svou konstitucí plně přizpůsobeni zvídavým dětským rukám. Kostky i postavičky stavebnice jsou dostatečně velké a příjemné na dotek. V budoucnu je navíc bez problémů můžete kombinovat se složitějšími sadami LEGO Super Heroes.

Stavebnice LEGO dospívá společně s dětmi

Pomůžeme vám učinit dětství vašich ratolestí nezapomenutelným. Díky našemu bonusovému programu se opakované nákupy skutečně vyplatí. Body, nastřádané díky stavebnicím LEGO DUPLO, můžete později využít ke koupi složitějších stavebnic pro pokročilé budovatele. Auta z LEGO CITY nebo skutečně monstrózní vehikly z LEGO Technic pak pořídíte skutečně výhodně. Zvláště pokud navíc využijete našeho LEGO výprodeje.