LEGO City 66522 SUPER PACK 4v1

  • Kód výrobku: 66522
  • Počet bodů do Bonus klubu: 6
Běžná cena: 1799 vč. DPH
Cena: 1367 vč. DPH

Přidej se k potápěči při hledání ztracených pokladů s potápěčským hlubinným skútrem! Řiď úžasný podmořský skútr průzračnou vodou a klesej dolů do hlubin. Potom použij robotické paže k uchopení cenného krystalu, ale dej si pozor na obrovskou chobotnici, která se schovává v mořských řasách! Také pevně drží krystal v jednom ze svých dlouhých chapadel!

 

Obsahuje tyto stavebnice:

LEGO CITY 60090 Potápěčský hlubinný skútr

LEGO CITY 60091 Hlubinný mořský výzkum

LEGO CITY 60092 Hlubinná ponorka

LEGO CITY 60093 Vrtulník pro hlubinný mořský výzkum

LEGO CITY 60090 Potápěčský hlubinný skútr

LEGO CITY 60091 Hlubinný mořský výzkum

Přidej se k hlubinným průzkumníkům z LEGO® City při jejich hledání ztraceného pokladu se startovací sadou! Potápěč zahlédl tajemnou truhlu na mořském dně a potřebuje tvou pomoc, aby ji vyprostil z mořských řas. Řiď dálkovým ovládáním ponorku a použij její silné robotické paže k vyproštění truhly a nalezení tajného pokladu, který se ukrývá uvnitř.

LEGO CITY 60092 Hlubinná ponorka

Prozkoumej tajemství oceánu s hlubinnou ponorkou! Průzkumníci z LEGO® City spatřili tajemnou truhlu, která leží v kostře velryby, ale obrovský žralok jim brání v tom, aby se k ní dostali. Otevři skleněný kokpit ponorky, vlez na palubu a potop se za pomoci výkonných naklápěcích trysek. Jakmile dorazíš na místo, rozsviť světlo a použij robotickou ruku k získání truhly. Bude v ní ztracený poklad?

LEGO CITY 60093 Vrtulník pro hlubinný mořský výzkum

Jakmile dorazíš na místo, vysuň naviják, zahákni ponorku a vrať se zpátky na pevninu.

Je to jen další obvyklý den pro hrdinu z LEGO City.

Obsahuje 3 minifigurky s různými doplňky: řidiče ponorky, pilota a potápěče.