LEGO City

Hračky, které v dětech vyvolávají touhu stvořit město plné událostí, dobré nálady a okouzlení. LEGO® City převádí prvky, s nimiž se vaše dítě běžně setkává, do ikonických modelů. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy nekonečně proměnlivý svět. LEGO City je svět příležitostí bez hranic, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

 

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 0 4867

Cena

Celkem je v kategorii LEGO City k dispozici 77 produktů.

LEGO City – stvořte si vlastní svět

Ve městě se pořád něco děje. Pojďte se podívat. Staré domy v LEGO City čeká demolice, brzy místo nich vyrostou nové. Nad pořádkem a bezpečností tu bdí policie a hasiči. Na nádraží na vás čekají vlaky. Na náměstí, křižovatce i silnici je rušná doprava. Zvládnete ji spolu s dětmi řídit? A slyšeli jste tu novinku? U pobřeží na dně zálivu probíhá mořský výzkum.

Udělejte si pohodlí a přemýšlejte o cestě do vesmíru. Kam poletíte? Kam vás dětská fantazie nasměřuje. Stvořte spolu s dětmi okouzlující a rozmanitý svět, jehož limity jsou jen dětská představivost.