LEGO City

Hračky, které v dětech vyvolávají touhu stvořit město plné událostí, dobré nálady a okouzlení. LEGO® City převádí prvky, s nimiž se vaše dítě běžně setkává, do ikonických modelů. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy nekonečně proměnlivý svět. LEGO City je svět příležitostí bez hranic, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

 

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 2 1226

Cena

Celkem je v kategorii LEGO City k dispozici 77 produktů.

LEGO City – postavte si své vlastní město

Ve městě se pořád něco děje. Pojďte se podívat! Staré domy v LEGO City čeká demolice a brzy místo nich vyrostou nové. Staňte se skutečnými staviteli a vybudujte od základu město svých snů. Metropole LEGO City je nejdůležitějším dopravním uzlem v kostičkovém světě. Na nádraží na vás čekají vlaky. Po náměstích, křižovatkách a silnicích se prohání tisíce moderních automobilů. Zvládnete spolu s dětmi dopravu uřídit? Městská policie vám s radostí pomůže. Na zdejší policejní stanici se totiž rozhodně jen nepojídají koblihy. Strážníci pracují dnem i nocí na tom, aby bylo město bezpečné před lapky a raubíři. Na pomoc jim vždy pohotově přispěchá i statečný hasičský sbor z LEGO City hasičské stanice. A slyšeli jste tu novinku? U pobřeží na dně zálivu probíhá mořský výzkum.

Vzhůru do nekonečna a ještě dál

Občanům LEGO City už je planeta Země malá. Ve městě se tak rozmohlo cestování do vesmíru! Udělejte si pohodlí a přemýšlejte o cestě k novým světům. Kam poletíte? Tam, kam vás dětská fantazie nasměřuje. Postavte spolu s vašem ratolestmi LEGO City Kosmodrom a založte rodinný vesmírný program. Možná tak doputujete až do světa LEGO Nexo Knights.