LEGO City Vlaky

LEGO® City Vlaky jsou splněným snem malých i velkých fanoušků železnice. Pojďte se podívat na nádraží, kde se toho tolik děje. Na vedlejší koleji dělníci nakládají pomocí jeřábu a vysokozdvižného vozíku LEGO City nákladní vlak. Co asi poveze? Těžké stroje nebo hospodářská zvířata? Dohlédněte, ať vše dorazí včas a v pořádku. Počkejte ale taky na svůj rychlík, který vás převeze do jiného města, kam jste mu z LEGO City postavili koleje. Než Vysokorychlostní osobní vlak dorazí, přečtěte si v čekárně v klidu noviny a dejte si v bufetu něco dobrého.

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 8 1226

Cena

Celkem je v kategorii LEGO City Vlaky k dispozici 5 produktů.

Video od společnosti LEGO – vlak a jeho divoká jízda

 

Vydejte se na velké cestovní dobrodružství se společností LEGO. Vlak už je připravený a čeká na vás na Na LEGO City nádraží. Podívejte se na video! 

LEGO vlak už čeká na nádraží

V LEGO city nádraží už čeká plně naložená souprava. Patříte k vlakovým nadšencům a milovníkům všeho spojeného s železnicí? Připojte k lokomotivě další vagóny a celý LEGO vlak ovládejte pomocí infračerveného dálkového ovládání. Věděli jste, že má až 8 kanálů a 7 rychlostí? Průvodčí už čeká na signál a odpočítává poslední sekundy. Cestující se dívají přes okénko na nástupiště a mávají přátelům, co je přišli vyprovodit na cestu. Za chvíli se aerodynamický vlak rozjede. To bude akce, jakou zažije jen u stavebnice LEGO. Vlak potom vyrazí ze stanice, kam mu až mu postavíte ohebné koleje. Takhle se váš rychlovlak dostane úplně všude!