LEGO City Policie

LEGO® City policie dohlíží na pořádek. Hlídejte spolu s ní nebezpečné trestance zavřené do vězení na ostrově. Policisté z LEGO City policejní stanice dohlížejí na transport zločince do cely. Ale pozor! Uprchl jim. Spusť alarm a vyšli policejní helikoptéru. Brzy jste mu v patách. Zapněte majáček a houkačku a nastává policejní honička. Pronásledujte uprchlého zločince, který utíká do úkrytu v bažinách plných velkých krokodýlů. Ale ani tam se před spravedlností neschová. Dopadnete ho pomocí člunu a trestanec skončí s pouty na rukou. LEGO City může zase žít klidným životem.

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 54 894

Cena

Celkem je v kategorii LEGO City Policie k dispozici 14 produktů.

Divoká akce u LEGO. Policie honí zločince!

Na policejní stanici se rozezněl alarm. Poplach, jde se do akce! Máte tu hlášení, že z vězení prchá nebezpečný desperát. Podaří se vám ho zastavit nebo se obyvatelé LEGO City začnou bát? Vyhlaste poplach a zavelte k rozsáhlé akci, jakou nachytala společnost LEGO. Policejní stanice je plná vzrušení a očekávání z nebezpečné akce. Kam vyrazíte pátrat? Do přístavu nebo do bažin? Je to jen na vás, kterým směrem se v LEGO City bude upírat pátrání. Vyrazte za dobrodružstvím!

LEGO Policie dbá na pořádek

Lokalizujte zločince pomocí mobilní policejní jednotky a zavřete ho do mobilní cely. Deportujte trestance na lodi a vydejte se na plavbu k vězeňskému ostrovu. Čeká vás další vzrušující den se stavebnicí LEGO. Policie se vydává na objížďku městem. Podaří se jim překazit plán loupeže ještě dřív, než dojde k vyloupení sejfu? Sedněte do člunu a hlídkujte kolem vězení na ostrově. Trestanci udělají vše, aby unikli spravedlnosti. LEGO Policie ale nedá nebezpečným zločincům šanci.