LEGO Architecture Vítězný oblouk 21036

  • Kód výrobku: 21036
  • Počet bodů do Bonus klubu: 3
Běžná cena: 899 vč. DPH
Cena: 665 vč. DPH

Pokus se zachytit architektonický půvab jedné z nejznámějších památek na světě díky tomuto zpodobnění Vítězného oblouku od LEGO® Architecture.
Tento detailní model věrně vyobrazuje ikonické mistrovské dílo stojící v Paříži. Má sochami zdobené pilíře, sochařské plastiky a jemné barvy, které modelu dodávají teplo a současně zdůrazňují výrazné linie, záhyby a tvary.
Součástí je také zlatá deska, která představuje hrob neznámého vojína, interpretace věčného plamene LEGO a ozdobná cedulka s nápisem „Vítězný oblouk“. Tento model LEGO byl navržen tak, aby poskytl příjemně náročný a hodnotný zážitek ze stavění všem, kteří se zajímají o architekturu, cestování, historii a design. Skvěle se hodí na vystavení doma nebo v kanceláři.

 

 

 

Balení obsahuje:
• Sochami zdobené pilíře, sochařské plastiky a jemné barvy, které modelu dodávají teplo a zdůrazňují jeho výrazné linie, záhyby a kontury. Součástí je také zlatá deska, která představuje hrob neznámého vojína a sestavitelná LEGO® interpretace věčného plamene 
• Součástí je dekorativní jmenný štítek „Vítězný oblouk“. 
• Součástí je brožurka, ve které najdeš informace o designu, architektuře a o historii monumentu (pouze v angličtině a francouzštině). Jiné jazyky jsou k dispozici ke stažení na LEGO.cz/architecture/booklet). 
• LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Řada byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii. 
Rozměry:
• Oblouk měří přes 11 cm na výšku, 14 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Poskytuje příjemně náročný a obohacující stavitelský zážitek.