LEGO Architecture

Cestujte do všech zemí světa. Udělejte z dětského pokoje města, které znáte často jen z pohlednic. Bude to Bílý dům, Big Ben nebo Eiffelova věž? LEGO® Architektura je zobrazí v pozoruhodných detailech. Naučte své děti poznávat svět a ty nejzajímavější metropole. A nejen to, vyzkoušet si můžete stavbu které jsou zatím jen ve vaší fantazii. Tak co, postavíte si doma z LEGO Architecture „pařížskou žirafu v krajkách“ nebo to bude televizní věž v Berlíně? Schválně, která z obou těchto proslulých věží má víc dílků?

Zvolte si tu pravou hračku
  • Pohlaví
  • 1 16
  • 444 1685

Cena

Celkem je v kategorii LEGO Architecture k dispozici 11 produktů.

LEGO Architecture znázorňují nejkrásnější stavby světa

LEGO Architektura je výzva pro všechny zkušené a větší stavitele LEGO. Ale bude se líbit i všem, kdo touží po jedinečném a osobitém doplňku svého psacího nebo pracovního stolku. Kdo by se totiž nechtěl bavit nevšedním pohledem na proslulé stavby světové architektury v podobě LEGO modelů! Řada má tak široký záběr a dělí se na dva tématické okruhy – architekti a památky. Najdete tu světoznámé stavby i stavby založené na fantazii. Všechny modely staveb jsou vyvedené do nejmenších LEGO detailů. Stavebnice obsahují i knížečku, v níž dostanete všechny informace o předloze modelu. I toto dodá těmto úžasným modelům autenticitu.

Nové architektonické skvosty z roku 2018

Poslední rok byl pro realistické stavebnice LEGO bohatý. Z kostiček byly zrozeny jedny z nejvíce ikonických budov, na které na světě narazíte. Nikdy nebylo tak snadné uspokojit svého cestovatelského ducha. Chcete si při práci při práci připadat jako v orientu? Žádný problém. S parádními miniaturami Šanghaje či Velké čínské zdi ucítíte vůni exotických koření i v kanceláři. Ale vás spíš láká svoboda západu, že? S novými LEGO Architecture vás vyhlídková jízda po USA vyjde jen na pár stovek. Za jeden den stihnete mrakodrapy Chicaga, Sochu Svobody a dokonce i party v Las Vegas.