LEGO® Club a kostičkový Bonus klub

LEGO Club a kostičkový Bonus klub ico.jpg
LEGO Club čeká na všechny malé i velké fanoušky kostek LEGO. A hned v úvodu musíme říct, že je pro každého zájemce zdarma. A co tedy nabídne? Čtěte dál.

lego club

Autorské právo: tixti / 123RF Reklamní fotografie

Členi LEGO Clubu dostanou do roka hned několik klubových časopisů. Přesně 5 – v lednu, březnu, červnu, září a v listopadu. Nemusíte nic stahovat z webu, ani nikde hledat. Prostě pětkrát do roka vás ve schránce čeká barevné papírové překvapení. Připravené exkluzivně jen a jen pro vás a pro další stavebníky LEGO kostek. Je plné her, komiksů a hádanek. A také návodů nastavění a horkých novinek. A to není vše!

Na členy LEGO Clubu čekají i inspirativní zprávy

Jednou měsíčně vám do e-mailové schránky nová zpráva plná novinek z LEGO světa, soutěží a také tipů na zajímavosti, které se objeví na webu LEGO.com. Určitě povzbudí třeba právě vaše dítě k dalšímu inspirativnímu a tvořivému stavění. A už jste slyšeli o Centrále LEGO Clubu? Tam je toho nachystáno ještě víc.

LEGO Club centrála láká na tajné mise

Ve světě LEGO kostek se pořád něco děje. A byla by škoda o to přijít. Nejnovější příběhy, návody na úplně nové modely, recenze stavebnic, upoutávky a hlavně poutavá videa. A to včetně úžasných LEGO Club Show. A nesmíme zapomenout – spousta video dobrodružství s Maxem. A tajné mise.

Pouze členové LEGO Clubu mohou pátrat po původu nindžů, sledovat plavidla nebeských pirátů, bránit království Knighton před útokem příšer, utkat se ve stíhačce z LEGO Star Wars s nepřáteli nebo vyrazit do světa plného dravých dinosaurů.

A pak tu pro vás máme ještě jednu důležitou operaci – registrace do našeho Bonus Klubu.

Dárky rozdává i kostičkový Bonus klub

Staňte se zákazníky našeho internetového obchodu a hned začnete čerpat spoustu výhod: už s prvním nákupem získáte body, které hned při tom dalším uplatníte na dárky nebo na slevy. Jako první také dostanete informace o akcích a nových stavebnicích.

Nechcete o ně přijít?

Přihlaste se o výhody!