V prosinci přistane 8. díl Hvězdných válek. Půjde LEGO na dračku?

8-dil-hvezdnych-valek-pujde-lego-na-dracku-ikona.jpg
V polovině prosince se do kin dostane očekávaný díl Star Wars: epizoda VIII. – Poslední z Jediů. A dá se čekat, že se zájmem, který bude uvedení filmu doprovázet, porostou i prodejní čísla stavebnic LEGO.

8. díl Hvězdných válek a LEGO

Star Wars: Poslední z Jediů

Co se vlastně stane v 8. dílu? Na obsah děje aktuální epizody je uvaleno přísné embargo. Takže všechny úvahy, co poslední z Jediů zažije, jsou jen úvahy založené na střípkovitých informacích a na filmové upoutávce.

Čekat můžeme další souboj mezi Odbojem a nejvyšším vůdcem Snokeem i s jeho Prvním řádem. Jednou z vrcholných scén bude kolosální bitva na planetě nerostů Crait nebo evakuace základny Odboje. Uvidíte také obří destruktor Supremacy, který je daleko ničivější než slavná Hvězda smrti (ta už svou vlastní stavebnici LEGO Star Wars Death Star samozřejmě má). Z ikonických zbraní se ve filmu objeví kráčející smrtonosný chodec Prvního řádu a chybět nebudou ani všichni oblíbení hrdinové, mezi které patří nejoblíbenější z nich – chlupatý Chewbacca.

Video: Poslední z Jediů

 

Prostě troufám se říct, že bude se na co dívat. A bylo by k podivení, kdyby všichni malí i dospělí Jediové nevzali útokem místo armád Prvního řádu nejbližší LEGO obchod.    

 

Zahrajte si vlastní epizodu
LEGO Star Wars