Úžasňákovi mají vlastní LEGO hru. Konečně!

uzasnakovi-maji-vlastni-lego-hru-konecne-ico.jpg
Ve filmu se vrátila rodina superhrdinů Úžasňákových. Že to ale trvalo. Možná i jako omluva za 14 let čekání od prvního dílu přišla s filmem i herní verze: LEGO The Incredibles.

LEGO The Incredibles je klasická akční adventura pro mladší publikum (starší děti spíše ocení hry a stavebnice ze série LEGO SUPER HEROES). Hra se drží obou filmových předloh: Úžasňákovi (Helen a Bob) jsou rodina superhrdinů, kteří své superhrdinské dovednosti už poněkud tzv. pověsili na hřebík. Než…

 

Oficiální LEGO The Incredibles traier

 

 

Než se objevil super padouch, který Úžasňákovy donutil sfouknout prach ze svých superhrdinských dovedností. V jedničce je to Syndrom, v novince pixarovského animáku Úžasňákovi 2 rodinnou idylu naruší Screenslaver. Z děje nebudeme prozrazovat nic, snad jen, pokud znáte jedničku, tak ve dvojce se role rodičů prohodily. A video hra?

 

A trailer pro misi Crime Waves

 

 

LEGO The Incredibles sice přišlo až s 2. dílem filmu, ale během hraní se vrátíte i do jedničky. Na výběr máte nejen členy povedené rodinky a jejich přátele (Elastigirl, Mražoun), ale celkem přes 100 dalších postav. Herně jde o klasickou LEGO hru v kostičkovém světě, kterou si fanoušci LEGO určitě užijí. Připravte si palce, hra začíná.