Soutěž o poukazy na nákup stavebnic LEGO®

Vesele_kostky_Facebook_profilovka2_1000x1000px.png
Stavíte a budujete rádi? Pošlete nám váš výtvor a sbírejte lajky na facebooku. Odměňujeme 3 vítěze poukazy na nákup stavebnic LEGO.

Pochlubte se svým výtvorem z lego® kostek a vyhrajte až 1000 kč na nákup!

Ukažte svým přátelům a ostatním fanouškům stránky, jak jste šikovní a kreativní a co dokážete vykouzlit z LEGO® kostek. Pošlete nám fotku vašeho nejlepšího výtvoru zprávou na náš Facebook a my ji umístíme do fotoalba s vaším jménem a označením #VeseleKostky.

Soutěž s www.veselekostky.cz

Tři fotky, které na našem Facebooku získají největší počet lajků oceníme hodnotnými poukazy na nákup na Veselekostky.cz.

Jak se můžu soutěže zúčastnit?

Je to jednoduché, pošlete nám do zprávy fotku vašeho výtvoru ze stavebnice LEGO® a my ji přidáme do fotoalba na našem Facebooku. :)

Jak zvýším svou šanci na výhru?

Vyhraje fotografie, která na našem profilu získá nejvíc lajků. Můžete oslnit humorem, originalitou i inspirací pro ostatní. Můžete soutěž propagovat i mezi svými přáteli a získat od nich hlasy.

STAVĚJTE, POSÍLEJTE, LAJKUJTE, SDÍLEJTE!

Přejeme vám v soutěži hodně štěstí

CHCI VYHRÁT >>> 

Pravidla soutěže

Tato pravidla závazně upravují podmínky a průběh soutěže určené návštěvníkům Facebooku.

1. pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost ICE invest spol. s.r.o., IČ: 29189918, DIČ: CZ 29189918, sídlem V Újezdech 590/8, Brno – Medlánky 62100, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: KOS v Brně oddíl C (dále jen provozovatel).

2. organizátor soutěže

Organizátorem soutěže není Facebook, ale společnost ICE invest spol. s.r.o., IČ: 29189918, DIČ: CZ 29189918, sídlem V Újezdech 590/8, Brno – Medlánky 62100, zapsána v obchodního rejstříku vedeného příslušným úřadem podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: C 64370 vedená u Krajského soudu v Brně (dále jen provozovatel).

3. termín a místo konání soutěže

Soutěž probíhá v období od 27. 5. 2016 do 30. 6. 2016 na území České republiky a Slovenské republiky.

4. účast v soutěži

Soutěže jsou oprávněni se účastnit osoby, které splní pravidla pro registraci do soutěže. Ze soutěže jsou předem vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k provozovateli soutěže nebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v přímé řadě. Každý účastník se může soutěže účastnit pouze s jednou soutěžní fotografií.

5. podmínky průběhu soutěže

Podmínkou soutěže je poslat pořadateli fotku svého výtvoru ze stavebnice LEGO®, a to prostřednictvím zprávy na Facebooku. Obdržené fotografie budou zveřejněny ve fotoalbu na facebookové stránce Veselekostky.cz spolu se jménem soutěžícího a #VeseleKostky.

6. vyhodnocení soutěže a předání výhry

O vítězi rozhodne největší počet lajků u příslušné fotografie.

Odměny pro vítěze budou následující:

1. Místo – Poukaz na nákup v hodnotě 1000 Kč

2. Místo – Poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč

3. Místo – Poukaz na nákup v hodnotě 200 Kč

Ceny výherci obdrží do 14 dnů od vyhlášení výsledků.  Výhra bude zaslána na smluvenou adresu. Nepřevzetí si výhry nebo nesjednání si jiného termínu zapříčiní, že výhra zůstane ve vlastnictví provozovatele a nebude soutěžícímu předána. Každý se může zúčastnit soutěže pouze s jednou soutěžní fotografií.

7. obecná ustanovení, další podmínky, práva a povinnosti

  • Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, prodloužit, zrušit nebo změnit její pravidla, a to bez udání důvodů.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo rozhodovat dle svého uvážení o všech otázkách týkajících se soutěže. Nárok na výhru nelze převést na jinou osobu.
  • Změny v soutěži jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách provozovatele.
  • Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže. Veškeré stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší provozovatel.
  • Provozovatel je oprávněn vyřadit ze soutěže účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání výhry. V takovém případě nebude výherci výhra předána.
  • Provozovatel je oprávněn vyloučit soutěžní hlasy z podvodných nebo nedůvěryhodných facebookových profilů.

8. osobnostní práva a osobní údaje

  • Účast v soutěži je dobrovolná. Účastí v soutěži vyjadřuje účastník v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže provozovateli.
  • Dále účastník souhlasí s tím, že v médiích, na webových stánkách, propagačních a reklamních materiálech provozovatele mohou být zveřejňovány osobní a jiné registrované údaje, eventuálně obrazové záznamy výherců soutěže, k jejichž pořízení dávají soutěžitelé přihlášením do soutěže (registrací) souhlas.

9. zveřejnění pravidel

Pravidla soutěže a výherci budou zveřejněni na webových stránkách www.veselkostky.cz a Facebooku Veselekostky.cz