Oživte kostky pomocí aplikace LEGO Movie Maker

ozivte-kostky-pomoci-aplikace-lego-movie-maker-ico.jpg
LEGO má blízko k filmu. Slavné filmové postavy dávno našly svůj obraz v populárních minifigurkách.

Chytrá aplikace LEGO Movie Maker

Na druhou stranu svět filmu hned v několika případech převzal nezaměnitelnou estetiku plastových LEGO kostiček (The LEGO Batman Movie nebo The LEGO Ninjago Movie nemusíme nikomu představovat). A teď tu je nové spojení, ke kterému navíc přibyl třetí do party – virtuální prostředí.

Pomocí stavebnice pro vás nebude problém si znovu a po svém natočit scény z filmu LEGO Movie 2. Samotné kostky, špetka fantazie a šikovné ruce k tomu ale stačit nebudou. LEGO stavebnici vdechne život chytrá aplikace LEGO Movie Maker.

S aplikací si nasnímáte jednotlivé záběry nebo celé sekvence – videa. Pak si na nich otestujete své střihačské a režisérské schopnosti. Přidáte pár efektů, hudební podklad, a když se vám dílko líbí, nasdílíte ho dalším uživatelům (připomínáme nezbytný mezikrok nutného schválení výrobce).

 

 

 

Hračka, která je rozkročená někde mezi světem „fyzických“ hraček a virtuálním světem, má prostě potenciál zaujmout jak fanoušky LEGO kostek, tak každého, kdo bez tabletu či chytrého telefonu nedokáže existovat. Jak zaujala redaktory magazínu SmartMania, si nakonec přečtěte v jejich recenzi (zde).

 

Střihněte si vlastní film s
LEGO® Movie Maker