Co dělat o víkendu? Odplujte na tajuplný LEGO ostrov

lego_ostrov_brno_ico.jpg
Fanoušci LEGO zbystřete! Považujete se za mistry stavění? Nebo máte takového malého kouzelníka s LEGO kostkami doma? Otestujte ho! Velkou akci, na které každý příznivec LEGO dostane šanci prokázat svou kreativitu a stavitelské schopnosti, přichystalo brněnské nákupní centrum Avion.

LEGO ostrov Brno

Obr: LEGO ostrov – pozvánka

Fanoušci LEGO zbystřete! Považujete se za mistry stavění? Nebo máte takového malého kouzelníka s LEGO kostkami doma? Otestujte ho! Velkou akci, na které každý příznivec LEGO dostane šanci prokázat svou kreativitu a stavitelské schopnosti, přichystalo brněnské nákupní centrum Avion. O co půjde:

Navštívíte pět LEGO světů

Hned několik herních zón rozdělených podle populárních řad stavebnice LEGO bude čekat na malé i velké stavitele, na děvčata i na kluky. Připraveni? Jdeme na to!

Nejmenší děti v „bazénku“ ukáží, že i v útlém věku se z velkých kostek LEGO DUPLO dají dělat. Jak moc velké? To záleží jen na představivosti malých stavebníků. A co ti starší? Na ty čekají zóny s klasickými stavebnicemi LEGO Classic a životem kypící ulice v LEGO City. Přece do nich nevyrazíte sami!

Vezměte do Avionu i 5 super kamarádek z LEGO Friends. Nebo se připojte k odvážným nindžům z LEGO NINJAGO či rytířům z LEGO NEXO KNIGHTS.

LEGO ostrov kreativity všechny propojí

A když bude vaše stavba u konce? Můžete ji přidat k dalším na ostrově kreativity a společně se těšit z toho, jak LEGO svět roste a zvětšuje se. Autoři těch nejlepších výtvorů budou ocenění stavebnicí.

A malá rekapitulace LEGO světů:

Co? Kdy? Kde?

  • LEGO ostrov kreativity
  • 8 – 9. 10. 2016 od 10 do 18 hodin
  • Avion Shopping Park Brno