LEGO Worlds – nahradí videohra slavný Minecratf?

lego-worlds-ico.jpg
Omrzel vás Minecratf? Ale je ve vás stále kus snílka a kreativce, který chce vybudovat vlastní svět? Tohle je vaše šance!

A rovnou řekneme podstatné: je snem pro všechny fanoušky LEGO, kteří zároveň rádi hrají video hry. LEGO Worlds si zahrají jak na tradičním počítači s Windows, tak na hracích konzolích Xbox One nebo Playstation 4. A musíme říct, že na konzolích se vám LEGO Worlds bude hrát lépe.

LEGO Worlds

Od chvíle, kde spadnete na výukový ostrov, kde si osvojíte pravidla hry LEGO Worlds, vás čeká nekonečné objevování nových světů a budování těch vlastních. Jaké to budou?

V LEGO Words záleží jen na vašé fantazii

Záleží je na vás – jedná se o hru typu sandbox, která nemá nějaké určující scénář, který musíte naplnit (podobně jako zmíněný Minecratf). Prostě v krajině dolujete zlaťáky a za ně stavíte. Záleží jen na vaší fantazii a hráčském umu. To je jediná „strategie“, co vám v LEGO Worlds sváže ruky. Přitom se pohybujete od pralesů, hlubokých lesů, savan po pouště, pusté ledové pláně, mimozemský Vesmír i zcela vymyšlené a mýtické světy.

Do nich pozvěte kamarády a v online prostředí stavte s nimi. Z čeho? No přece z LEGO kostek. Vývojářům hry z TT Games se do LEGO Worlds podařilo dostat snad všechny kostky z každé LEGO stavebnice. Jakkoliv klasické kostky nic nenahradí, tady máte kompletní LEGO pohromadě. A nudit se určitě nebude.

Video: LEGO Worlds