LEGO vám pomůže najít „job“ snů!

lego-job-cv-ico.jpg
Lepší peníze, víc dnů dovolené, volná pracovní doba a chápavější šéfové. A nemusí to být jen notoričtí fluktuanti a věční nespokojenci, co se rozhlížejí po novém zaměstnání. V práci trávíme i 1/3 produktivního věku, tak proč ty odpracované hodiny trávit v zaměstnání, které nás nebaví?

Jak ale to pracovní místo snů najít? Nejsnadnější variantou je ta, že se vysněná práce prostě někde objeví. Sháňka po kreativních lidech je všude po světě. A právě LEGO = kreativita. Proto se sem tam místo spojené s LEGO kostkami objeví. O LEGO profesuře na slavné univerzitě v Cambridgi jsme už psali. A teď he tu další pracovní pozice, kde při přijímacím pohovoru musíte ukázat LEGO „skills“ – vypsalo ji letiště v australském Brisbane.

Půjde o nabídku na příštích 12 měsíců (počítaných od léta 2017) a pokud máte o cca Poloviční úvazek zájem, máte na svou přihlášku ještě týden (do 15. 6.). Vybraný mistr stavitel LEGO bude příští „Artist in Residence“ a na rok dostane za úkol ozvláštňovat prostředí letiště v Brisbane a bavit pasažéry během přestupů a čekání na spoj. Nahradí tak symfonický orchestr, který se tohoto úkolu zhostil v sezóně 2016/2017.

Video: A od léta už s LEGO kostkami

 

Nabídka nezaujala? Najděte si lepší práci sami. Jako studentka Leah Bowman, kterou potenciální zaměstnavatel (americká reklamka) vyzval, aby ho přesvědčila o svých schopnostech nějakým skutečně neotřelým způsobem. Leah se představila jako chybějící kostka ve firemní skládačce. Posloužila jí k tomu i vlastní podobizna z LEGO. Proč zrovna LEGO kostky? Jsme zpátky u toho, že hra s LEGO kreativitu podporuje. Nakonec Leah, která právě v Dánsku – zemi, kde LEGO vzniklo, vyrůstala, musí mít hravost a nápady v krvi.

LEGO job CV

 

Udělej si vlastní LEGO CV :)