LEGO Life – sociální síť pro všechny dětské LEGO fanoušky je už i v Česku

lego-life-ico.jpg
Stahuj, sdílej fotky, komentuj, lajkuj. LEGO Life dorazilo už i k nám. O co jde? O vlastní sociální síť, která poskytne tuny zábavy všem dětským fanouškům.

Je zdarma, je zábavná a potřebujete k ní jen internetové připojení a telefon (tablet) s Androidem (verze 4,1 a všechny novější) nebo ios (verze 8 a víc na telefonu 4S) – přesné specifikace najdete zde. A ještě jedna věc. Musí vám být nejvíc 13.

LEGO LIfe

Instagram pro LEGO fanoušky: takto vypadá „newsfeed“

Aplikace se neustále rozrůstá i pro české prostředí. Čeští fanoušci naposledy dostali LEGO klávesnici. Jak se na ní píše? Pomocí emotikonů a obličejů. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte, že si brzy osvojíte nový jazyk. Proč ta tajnost?

LEGO Life: bezpečnost na prvním místě

LEGO Life je síť pro děti. Jen pro ně. Proto vývojáři z LEGO dbají na bezpečnost. Protože o tu jde v první řadě. LEGO Life je síť monitorovaná a má také striktní pravidla. Všichni, kdo chtějí mít jako první novinky o oblíbených LEGO hrdinech, kdo chtějí sdílet a hodnotit LEGO fotky ostatních, plnit výzvy a koukat na videa, se registrují jako LEGO figurka. Tedy anonymní osoba.

Sdílet můžete také jen fotky LEGO figurek a staveb, tedy ne s lidskými tvářemi. Proto i vlastní LEGO řeč. Prostě LEGO Life je poskládané z kostiček internetové bezpečnosti tak, aby dětem nehrozilo žádné nebezpečí.

Video: aplikace LEGO Life

  

           

Vstupte do světa LEGO Life