Dostojí LEGO Thanos svému filmovému protějšku? Přesvědčte se sami...

thanos_avengers_infinity_war.jpg
Nejnovější marvelovku Avengers: Infinity War vzali fanoušci komiksových akčňáků v kinech útokem. Bude stavebnice tak skvělá, jako samotný film? Pusťte si přiložené video a uvidíte.

Dva roky po skvělém Captain America: Civil War přichází na planetu Zemi Thanos, Šílený Titán. Spoušťí a neštěstím, které za sebou nechává se v komiksové předloze snaží tento fialový velikán ohromit samotnou Smrt. To se mu sice nikdy nepovede, děti i dospělé z celého světa však ve filmovém zpracování nadchnul.

Snímek Avengers: Infinity War je nepřetržitý ohňostroj zábavy a filmařského kumštu. A jak to tak vypadá, stavebnice LEGO z filmu přivede jen to nejlepší. Schválně, jen se podívejte na tohle video:

Jedná se o předělávku originálního traileru k filmu z dílny Huxley Berg Studios (upoutávka je z kostiček vytvořena jako repika 1:1, určitě se podívejte i srovnání obouverzí vedle sebe).  Je to vlastně taková ochutnávka toho, co nás čeká v oficiální sadě LEGO Marvel Super Heroes. Thanos se opravdu povedl. Je majestátní, purpurový a naštvaný. Pomocí své rukavice plné Kamenů nekonečna nekompromisně drtí naše hrdiny. Iron Mana, Black Panthera, dokonce i jinak nepřekonatelného Hulka. 

Na oficiální LEGO sadu si ještě chvíli budeme muset počkat, podle všeho to však bude stát za to. Vydání tématických stavebnic LEGO k Avengers: Infinity War sledujte na oficiálních stránkách LEGO.