Donald Trump svou zeď konečně postaví. Ale z LEGO kostek

donald-trump-svou-zed-konecne-postavi-ale-z-lego-kostek-ico.jpg
Tak trochu legraci si udělali z amerického prezidenta v redakci londýnského bulváru Daily Mail. Hlavní roli sehrála tajemná igelitka a stavebnice LEGO.

Jedním z proslulých prohlášení Donalda Trumpa byl slib stavby zdi na hranicích s Mexikem, které ji přitom samo zaplatí. Její financování (a tedy další osud) je ale nejisté. Trump zeď ale přeci jen bude stavět. Alespoň podle redakce Daily Mail, která Trumpův slib dala vtipnou zkratkou do souvislosti s fotkami Trumpova zetě a zároveň poradce Jareda Kushnera. Fotky Kushnera a jeho suitu zachytily, jak opouští hlavní město Washington se žlutou igelitkou. Bližší pohled ukázal, že taška neobsahuje nic jiného než stavebnici LEGO – Velká čínská zeď.

 

LEGO stavebnice v tašce

Foto: Dailymail.co.uk

 

Že to u Trumpů myslí se stavěním opravdu vážně, dokazovala podle Daily mail i druhá krabice. V té pro změnu byla stavebnice bagru ze série LEGO DUPLO. Protože obě stavebnice třeba u nás pořídíte dohromady za necelých 1 500 Kč, tak bude stavba této zdi nepoměrně snazší než té mexické za odhadovaných 18 000 000 000 dolarů.

 

LEGO Pásový bagr a náklaďák