5 překvapivých LEGO dárků

lego-svacina_ico.jpg
Máte doma fanouška LEGO? Překvapte ho k Vánocům – něčím od LEGO. Že to nebude žádné překvapení? Ale bude, vždyť říše LEGO nemusejí být jen stavebnice a figurky ;).

Crrrrr… Budíček! Vstáváme, škola ani práce nepočká? Kdo by miloval brzké vstávání do tmavého rána. Snad vám probuzení do tmy zpříjemní, že vám ho odpočítá stylový budík ve tvaru LEGO kostky. Seženete ho v mnoha barvách. My vybrali ostře červenou. Ale pojďme rychle na další.

Obr: LEGO budík

Říkali jsme rychle? Člověk celý život někam spěchá, je ve stresu a kouká na hodinky, aby něco nezmeškal. Věčný spěch není zdravý. Na druhou stranu, přesnost je výsada nejen králů. Abyste nikdy nikam nepřišli pozdě a nenechali na sebe své blízké čekat, vám pomůžou tyto hodinky na zápěstí. Pro milovníky LEGO Star Wars jsou podobné dokonce absolutní nutností.

Obr: LEGO hodinky

Doběhli jste do školy nebo do práce včas? Tak hurá do práce. Základem každé dobře odvedené je pořádek na pracovním stole. Tedy když víte, pro co kam sáhnout. Nehledejte zbytečně brýle, neztrácejte čas přemýšlením, kam jste si odložili tužku nebo nůžky. V LEGO boxu najdete vše.

Obr: LEGO box

Není čas si dát chvilku pauzu a osvěžit se vodou nebo šťávou? Pravidelný přísun tekutin je důležitýl. Taky si chystáte na celý den pití? Kam ale s ním? Do stylové LEGO láhve, se šroubovacím uzávěrem ve stylu slavného LEGO panáčka.

Obr: LEGO láhev 

Konečně svačinová přestávka. Už vám od snídaně vyhládlo? Však už je čas na svačinu. Ať ji každý večer nebo ráno chystáte pro sebe či své děti, ty ze svačinové LEGO krabičky budou všem fanouškům stavění chutnat nejvíc. A nemusí v nich být kousek buchty nebo něco sladkého, ale i zdravé věci jako zelenina nebo ovoce. Však znáte děti a jejich chuti ;).

Obr: LEGO svačina

 

A chybu samozřejmě neuděláte, když se pod stromečkem objeví nová stavebnicre lego, třeba nejnovější Harry Potter stavebnice :).

 nabídka LEGO stavebnic ▶